Font Awesome Menu Icons (8.x-1.4) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Settings
fr: Paramètres

en: Accept
fr: Accepter

en: About
fr: À propos

en: After text
fr: Après le texte
