Font Awesome (FontAwesome UI) (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (51 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Version
eu: Bertsioa

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: Size
eu: Tamaina

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Icons
eu: Ikonoak

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Normal
eu: Arrunta

en: Width
eu: Zabalera

en: Load
eu: Kargatu

en: Border
eu: Ertza

en: Method
eu: Metodoa

en: Color
eu: Kolore

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Position
eu: Kokapena

en: Duration
eu: Iraupena

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Style
eu: Estiloa

en: Themes
eu: Temak

en: Global
eu: Globala

en: Usage
eu: Erabilera

en: Local
eu: Lokala

en: About
eu: (r)i buruz

en: Direction
eu: Helbidea

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: Rotate
eu: Biratu

en: Not restricted
eu: Murrizketarik gabe

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Restricted to certain pages
eu: Orri konkretuetan murriztua

en: Customization
eu: Pertsonalizazioa

en: Fixed width
eu: Zabalera finkoa

en: Alternate
eu: Txandakatu

en: RTL support
eu: RTL-ren euskarria

en: Installed themes
eu: Instalatutako gaiak
