Font Awesome (FontAwesome UI) (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (23 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: List
my: စာရင်း

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Color
my: အရောင်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Dotted
my: အစက်အပျောက်များ

en: Solid
my: သိပ်သည်း

en: About
my: အကြောင်း

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း

en: Not restricted
my: ကန့်သတ်ထားခြင်းမရှိပါ

en: All pages except those listed
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမှလွဲ၍ ကျန်စာမျက်နှာများ

en: Restricted to certain pages
my: သီးသန့်စာမျက်နှာများအတွက် ကန့်သတ်ထားသည်
