Font Awesome (FontAwesome UI) (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (28 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: Size
sl: Velikost

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Comment
sl: Komentar

en: Width
sl: Širina

en: Scale
sl: Skaliraj

en: Method
sl: Metoda

en: Color
sl: Barva

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Position
sl: Položaj

en: Hidden
sl: Skrito

en: Themes
sl: Teme

en: About
sl: O modulu

en: Direction
sl: Smer

en: - Any -
sl: - Vse -
