Font Awesome (FontAwesome UI) (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (31 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Scale
ug: شكالا

en: Colors
ug: رەڭلەر

en: Border
ug: چۆرىسى

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Color
ug: رەڭ

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Themes
ug: ئۇسلۇبلار

en: Color picker
ug: رەڭ تاللىغۇچ

en: About
ug: ھەققىدە

en: Direction
ug: يۆنىلىش

en: Not restricted
ug: چەكلەنمىگەن

en: Customization
ug: خاسلاشتۇرۇش
