Font Awesome (FontAwesome UI) (1.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (57 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Before
bo: སྔོན་དུ

en: After
bo: འདིའི་རྗེས་སུ

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Scale
bo: ཆེ་ཆུང

en: Load
bo: ནང་ཕེབ།

en: Border
bo: མཐའ་སྒྲོམ།

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Padding
bo: ནང་གི་བར་ཐག

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Position
bo: གནས་ས

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Reverse
bo: ཁ་ཕྱོགས་བརྗེ་བ

en: Themes
bo: བརྗོད་གཞི

en: Dotted
bo: ཐིག་ལེ་ཅན

en: Dashed
bo: འཕྲེད་ཐིག་ཅན

en: Solid
bo: མཁྲེགས་པོ

en: Ridge
bo: སྒང

en: Inset
bo: ནང་སྒྲིག

en: Outset
bo: ཕྱི་སྒྲིག

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Local
bo: རང་ཁུལ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས

en: - Any -
bo: - གང་རུང-

en: Variant
bo: བྱེ་བྲག

en: Rotate
bo: ཁ་སྐོར་བ

en: Not restricted
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: All pages except those listed
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་མ་གཏོགས་པའི་དྲ་ངོས་ཡོངས

en: Restricted to certain pages
bo: ངེས་གཏན་གྱི་དྲ་ངོས་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱས་ཡོད

en: Customization
bo: རང་མོས་ལྟར་བཟོ་བ

en: Fixed width
bo: གཏན་ཁེལ་བྱས་པའི་ཞེང་ཚད
