Font Awesome (FontAwesome UI) (1.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (27 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Version
bs: Verzija

en: Overview
bs: Pregled

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Size
bs: Veličina

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Comment
bs: Komentar

en: Normal
bs: Normalno

en: Width
bs: Širina

en: Scale
bs: Skaliraj

en: Colors
bs: Boje

en: Color
bs: Boja

en: Not installed
bs: Nije instalirano

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Style
bs: Stil

en: Reverse
bs: Obrnuto

en: Themes
bs: Teme

en: Global
bs: Globalni

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
