Font Awesome (FontAwesome UI) (1.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (38 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Version
jv: Versi

en: Overview
jv: Sekilas

en: Edit
jv: Sunting

en: Size
jv: Ukuran

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Icon
jv: Ikon

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Before
jv: Sadurunge

en: After
jv: Sawise

en: Custom
jv: Kostum

en: Comment
jv: Komèntar

en: Filter
jv: Saring

en: Width
jv: Ambané

en: Scale
jv: Skala

en: Method
jv: Metode

en: Color
jv: Kelir

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Fade
jv: Bureng

en: Themes
jv: Téma

en: About
jv: Ngenani

en: Direction
jv: Arah

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: Rotate
jv: Diputer

en: Not restricted
jv: Ora aman

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Restricted to certain pages
jv: Kewates kācā tinamtu

en: Customization
jv: Kostumisasi

en: Fixed width
jv: Ambané tetep
