Font Awesome (FontAwesome UI) (1.0.0-rc1) - en to cy translation catalogue (33 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Version
cy: Fersiwn

en: Overview
cy: Arolwg

en: Edit
cy: Golygu

en: Size
cy: Maint

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Before
cy: Cynt

en: After
cy: Ar ôl

en: Files
cy: Ffeiliau

en: Custom
cy: Addasu

en: Comment
cy: Sylw

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Width
cy: Lled

en: Method
cy: Dull

en: Color
cy: Lliw

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: Position
cy: Lleoliad

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Style
cy: Arddull

en: Reverse
cy: Yn ôl

en: Themes
cy: Themâu

en: Global
cy: Eang

en: Direction
cy: Cyfeiriad
