Font Awesome (FontAwesome UI) (1.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (55 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Version
et: Versioon

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Icon
et: Ikoon

en: Updated
et: Uuendatud

en: Icons
et: Ikoonid

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: Files
et: Failid

en: Custom
et: Kohandatud

en: Comment
et: Kommentaar

en: Filter
et: Filtreeri

en: Normal
et: Tavaline

en: Width
et: Laius

en: Linear
et: Lineaarne

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Load
et: Laadi

en: Border
et: Piirjoon

en: Method
et: Meetod

en: Color
et: Värv

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Position
et: Asukoht

en: Duration
et: Kestus

en: Hidden
et: Peidetud

en: Negate
et: Eita

en: Units
et: Ühikud

en: Style
et: Stiil

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Reverse
et: Vastupidi

en: Themes
et: Teemad

en: Global
et: Globaalne

en: Local
et: Kohalik

en: About
et: Programmist

en: Direction
et: Suund

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Rotate
et: Pööra

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Restricted to certain pages
et: Piiratud teatud lehtedega.

en: Customization
et: Kohandamine

en: Fixed width
et: Fikseeritud laius

en: Installed themes
et: Paigaldatud kujundusmallid
