Font Awesome (FontAwesome UI) (1.0.0-rc1) - en to gu translation catalogue (29 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: List
gu: સૂચિ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Size
gu: માપ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Before
gu: પહેલાં

en: After
gu: પછી

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Scale
gu: માપ

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Color
gu: રંગ

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: About
gu: વિશે

en: Not restricted
gu: પ્રતિબંધિત નથી

en: Installed themes
gu: સ્થાપિત થયેલ થીમ્સ
