Font Awesome (FontAwesome UI) (1.0.0-rc1) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Version
kk: Нұсқа

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Size
kk: Көлем

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Comment
kk: Пікір

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Color
kk: Түс

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: Themes
kk: Темалар

en: Direction
kk: Бағыт
