Font Awesome (FontAwesome UI) (1.0.0-rc1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Comment
ta: குறிப்புரை

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Color
ta: நிறம்

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை
