Font Awesome (FontAwesome UI) (1.0.0-rc1) - en to th translation catalogue (36 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Version
th: รุ่น

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Before
th: ก่อน

en: After
th: หลัง

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Color
th: สี

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Units
th: หน่วย

en: Usability
th: การใช้งาน

en: Duplicate
th: การทำซ้ำ

en: Themes
th: แบบเว็บไซต์

en: Global
th: ส่วนกลาง

en: Radius
th: รัศมี

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Direction
th: คำอธิบาย

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -

en: Not restricted
th: ไม่จำกัด

en: All pages except those listed
th: ทุกหน้ายกเว้นในรายการ

en: Restricted to certain pages
th: จำกัดให้เฉพาะบางหน้า

en: Customization
th: การปรับแต่ง

en: Fixed width
th: ควางกว้างตรึง
