Font Awesome (FontAwesome UI) (1.0.0-rc2) - en to hy translation catalogue (29 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Width
hy: Լայնություն

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Color
hy: Գույն

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Negate
hy: Ժխտել

en: Direction
hy: Ուղղություն

en: Rotate
hy: Պտտել

en: Not restricted
hy: Չի սահմանափակվում
