Font Awesome (FontAwesome UI) (1.0.0-rc2) - en to mn translation catalogue (25 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: px
mn: пиксел

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа

en: Files
mn: Файлууд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Width
mn: Өргөн

en: Color
mn: Өнгө

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: Themes
mn: Сайтын дизайнууд

en: Direction
mn: Чиглэл

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд
