Font Awesome (FontAwesome UI) (1.0.0-rc2) - en to ps translation catalogue (25 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Edit
ps: سمون

en: Size
ps: كچه

en: Settings
ps: امستنې

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Before
ps: مخکې

en: After
ps: وروسته

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Comment
ps: تبصره

en: Filter
ps: چاڼ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Scale
ps: درجه

en: Color
ps: رنګ

en: Position
ps: ځاى

en: Hidden
ps: پټ

en: Style
ps: ډول

en: Plugin
ps: لګون

en: Themes
ps: ویینې

en: About
ps: په اړه

en: - Any -
ps: -هر-
