Font Awesome (FontAwesome UI) (1.0.0-rc3) - en to am translation catalogue (24 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: List
am: ዝርዝር

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Version
am: ሥሪት

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Custom
am: ብጁ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Scale
am: ልኬት ለውጥ

en: Color
am: ቀለም

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Position
am: ቦታ

en: Hidden
am: ድብቅ

en: Negate
am: አሉታዊ

en: Themes
am: ገጽታዎች

en: Direction
am: አቅጣጫ

en: Installed themes
am: የተጫኑ ገጽታዎች
