Font Awesome (FontAwesome UI) (1.0.0-rc3) - en to is translation catalogue (34 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: List
is: Listi

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Version
is: Útgáfa

en: Overview
is: Yfirlit

en: Edit
is: Breyta

en: Size
is: Stærð

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Icon
is: Táknmynd

en: Updated
is: Uppfært

en: Icons
is: Táknmyndir

en: Before
is: Fyrir

en: After
is: Eftir

en: Files
is: Skrár

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Comment
is: Ummæli

en: Filter
is: Sía

en: Width
is: Breidd

en: Load
is: Hlaða

en: Color
is: Litur

en: Position
is: Staðsetning

en: Hidden
is: Falið

en: Style
is: Stíll

en: About
is: Um

en: Direction
is: Stefna

en: Not restricted
is: Ekki takmarkað

en: Restricted to certain pages
is: Takmarkað við ákveðnar síður
