Font Awesome (FontAwesome UI) (1.0.0-rc3) - en to km translation catalogue (35 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Version
km: កំណែ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Size
km: ទំហំ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Files
km: ឯកសារ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Filter
km: តម្រង

en: Width
km: ទទឹង

en: Scale
km: មាត្រ​ដ្ឋាន

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Color
km: ពណ៌

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Themes
km: ស្បែក

en: About
km: អំពី

en: Direction
km: ទិស

en: Rotate
km: បង្វិល

en: Not restricted
km: មិន​ត្រូវ​បាន​​ដាក់​កម្រិត

en: All pages except those listed
km: ទំព័រ​ទាំង​អស់ លើក​លែង​តែ​ទំព័រ​ដែល​បានរាយ ។

en: Restricted to certain pages
km: បាន​ដាក់​កម្រិត​ទៅ​​ទំព័រ​ជាក់លាក់​

en: Customization
km: ការ​ប្តូរ​តាម​បំណង

en: Fixed width
km: ទទឹង​​ថេរ
