Font Awesome (FontAwesome UI) (1.0.0-rc3) - en to ku translation catalogue (29 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: List
ku: لیستە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Version
ku: وەشان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Size
ku: قەبارە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Width
ku: پانی

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Themes
ku: ڕووکارەکان

en: About
ku: دەربارە

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌

en: Rotate
ku: سووڕاندن

en: Not restricted
ku: سنووردراو نەکراوە
