Font Awesome (FontAwesome UI) (1.0.0-rc3) - en to lv translation catalogue (55 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Version
lv: Versija

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: Size
lv: Izmērs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Icon
lv: Ikona

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Icons
lv: Ikonas

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: Files
lv: Faili

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Comment
lv: Komentārs

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Normal
lv: Normāls

en: Width
lv: Platums

en: Scale
lv: Mērogot

en: Colors
lv: Krāsas

en: Method
lv: Veids

en: Color
lv: Krāsa

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Position
lv: Pozīcija

en: Duration
lv: Ilgums

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Negate
lv: Nolieguma

en: Selector
lv: Selektors

en: Units
lv: Vienības

en: Style
lv: Stils

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: Themes
lv: Tēmas

en: Global
lv: Globāls

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par

en: Direction
lv: Virziens

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: Rotate
lv: Pagriezt

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Restricted to certain pages
lv: Iespējots tikai noteiktām lapām

en: Fixed width
lv: Fiksēts platums

en: Installed themes
lv: Instalētās tēmas

en: Save and go to list
lv: Saglabāt un atgriezties pie saraksta
