Font Awesome (FontAwesome UI) (1.0.0-rc3) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Pages
mg: Takelaka

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: List
mg: Lisitra

en: Comment
mg: Heviteny

en: Filter
mg: Sivana
