Font Awesome UI (1.0.0-rc3) - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Size
sr: Величина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Icon
sr: Икона

en: Files
sr: Фајлови

en: Comment
sr: Коментар

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Scale
sr: Размера

en: Color
sr: Боја

en: Provider
sr: Провајдер

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Negate
sr: Негација

en: Direction
sr: Смер

en: - Any -
sr: - Сваки -

en: Installed themes
sr: Инсталиране теме
