Font Awesome UI (1.0.0-rc4) - en to az translation catalogue (42 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Version
az: Versiya

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Icon
az: İconka

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: Files
az: Fayllar

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Comment
az: Şərh

en: Width
az: Eni

en: Scale
az: Ölçüsünü dəyişmək

en: Color
az: Rəng

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Provider
az: Provayder

en: Position
az: Vəzifə

en: Duration
az: Müddət

en: Hidden
az: Gizli

en: Negate
az: İnkar et

en: Selector
az: Seçici

en: Style
az: Stil

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Reverse
az: Tərs

en: Themes
az: Mövzular

en: Global
az: Qlobal

en: About
az: Haqqında

en: Direction
az: İstiqamət

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Rotate
az: Fırladın

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb

en: Restricted to certain pages
az: Müəyyən səhifələrlə məhdudlaşdırılıb
