Font Awesome (FontAwesome UI) (1.0.0-rc4) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Version
af: Weergawe

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: Size
af: Grootte

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Comment
af: Kommentaar

en: Filter
af: Filtreer

en: Normal
af: Normaal

en: Load
af: Laai

en: Method
af: Metode

en: Color
af: Kleur

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie

en: Themes
af: Temas

en: Direction
af: Rigting
