Font Awesome (FontAwesome UI) (1.0.0-rc4) - en to gl translation catalogue (54 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Version
gl: Versión

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Icon
gl: Icona

en: Updated
gl: Actualizado

en: Icons
gl: Iconas

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: Files
gl: Ficheiros

en: Custom
gl: Personalizado

en: Comment
gl: Comentario

en: Filter
gl: Filtro

en: Width
gl: Ancho

en: Scale
gl: Escala

en: Load
gl: Cargar

en: Colors
gl: Cores

en: Method
gl: Método

en: Color
gl: Cor

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Provider
gl: Proveedor

en: Position
gl: Posición

en: Duration
gl: Duración

en: Hidden
gl: Oculto

en: Style
gl: Estilo

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Reverse
gl: Invertido

en: Themes
gl: Temas

en: Usage
gl: Uso

en: Animation
gl: Animación

en: About
gl: Información

en: Direction
gl: Dirección

en: Color 1
gl: Cor 1

en: Color 2
gl: Cor 2

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: Rotate
gl: Rotar

en: Not restricted
gl: Sen restricción

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Restricted to certain pages
gl: Restrinxida a determinadas páxinas

en: Customization
gl: Personalización

en: Fixed width
gl: Ancho fixo

en: RTL support
gl: Soporte de RTL

en: Installed themes
gl: Temas instalados
