Font Awesome (FontAwesome UI) (1.0.0-rc4) - en to he translation catalogue (60 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Version
he: גירסה

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: Size
he: גודל

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Icon
he: סמל

en: Updated
he: עודכן

en: Icons
he: אייקונים

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: Files
he: קבצים

en: Custom
he: מותאם

en: Comment
he: תגובה

en: Filter
he: סינון

en: Normal
he: נורמלי

en: Width
he: רוחב

en: Scale
he: התאמת גודל

en: Colors
he: צבעים

en: Method
he: שיטה

en: Color
he: צבע

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Provider
he: ספק

en: Position
he: מיקום

en: Duration
he: משך

en: Hidden
he: מוסתר

en: Negate
he: שלילי

en: Selector
he: סלקטור

en: Units
he: יחידות

en: Style
he: סגנון

en: Plugin
he: פלאגין

en: Duplicate
he: שכפול

en: Reverse
he: הפוך

en: Themes
he: עיצובים

en: Double
he: להכפיל

en: Global
he: כללי

en: Usage
he: שימוש

en: Rebuild
he: בנה מחדש

en: Local
he: מקומי

en: Radius
he: רדיוס

en: About
he: אודות

en: Direction
he: כיוון

en: - Any -
he: - הכל -

en: Rotate
he: סיבוב

en: Not restricted
he: לא מוגבל

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Restricted to certain pages
he: מוגבל לדפים מסויימים

en: Customization
he: התאמה

en: Fixed width
he: רוחב קבוע

en: Installed themes
he: תבניות עיצוב מותקנות

en: Save and go to list
he: שמירה ומעבר לרשימת הסיווגים
