Font Awesome (FontAwesome UI) (1.0.0-rc4) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Size
ht: Grosè

en: Save
ht: Anrejistre

en: Icon
ht: Ikon

en: Updated
ht: A jou

en: Files
ht: Fichye

en: Comment
ht: Komantè

en: Filter
ht: Filtre
