Font Awesome (FontAwesome UI) (1.0.0-rc4) - en to ka translation catalogue (32 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Version
ka: ვერსია

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Size
ka: ზომა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: Files
ka: ფაილები

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Width
ka: სიგანე

en: Load
ka: ჩატვირთვა

en: Method
ka: მეთოდი

en: Color
ka: ფერი

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Position
ka: პოციზია

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Hidden
ka: დამალული

en: Style
ka: სტილი

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Themes
ka: თემები

en: Global
ka: გლობალური
