Font Awesome (FontAwesome UI) (1.0.0-rc4) - en to lt translation catalogue (53 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Version
lt: Versija

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Icon
lt: Piktograma

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Files
lt: Failai

en: Custom
lt: Savitas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Normal
lt: Normalus

en: Width
lt: Plotis

en: Scale
lt: Mastelis

en: Method
lt: Būdas

en: Color
lt: Spalva

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Position
lt: Pozicija

en: Duration
lt: Laikas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Negate
lt: Paneigti

en: Style
lt: Stilius

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Themes
lt: Temos

en: Global
lt: Globalus

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Radius
lt: Spindulys

en: About
lt: Apie

en: Direction
lt: Kryptis

en: Light
lt: Šviesi

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Rotate
lt: Pasukti

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Restricted to certain pages
lt: Apriboti tam tikriems puslapiams

en: Customization
lt: Pritaikymas

en: Fixed width
lt: Fiksuotas plotis

en: RTL support
lt: RTL palaikymas

en: Installed themes
lt: Įdiegtos temos
