Font Awesome UI (1.0.0-rc3) - en to ne translation catalogue (30 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Version
ne: संस्करण

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Normal
ne: साधारण

en: Width
ne: चौडाई

en: Scale
ne: नाप

en: Color
ne: रंग

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Negate
ne: अस्विकार गर्नु

en: Themes
ne: आवरणहरू

en: About
ne: बारेमा

en: Direction
ne: दिशा
