Font Awesome (FontAwesome UI) (1.0.0-rc4) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Version
nn: Versjon

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Comment
nn: Kommentar

en: Filter
nn: Filtrer

en: Color
nn: Farge

en: Not installed
nn: Ikkje installert

en: Hidden
nn: Skjult

en: Themes
nn: Utsjånadsmal

en: Direction
nn: Retning

en: Fixed width
nn: Fast breidde
