Font Awesome (FontAwesome UI) (1.0.0-rc4) - en to sk translation catalogue (56 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Version
sk: Verzia

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: Size
sk: Veľkosť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Icon
sk: Ikona

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Icons
sk: Ikony

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: Files
sk: Súbory

en: Custom
sk: Vlastná

en: Comment
sk: Komentár

en: Normal
sk: Normálny

en: Width
sk: Šírka

en: Scale
sk: Škálovať

en: Load
sk: Načítať

en: Method
sk: Metóda

en: Color
sk: Farba

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Position
sk: Pozícia

en: Duration
sk: Trvanie

en: Hidden
sk: Skryté

en: Negate
sk: Negácia

en: Units
sk: Jednotky

en: Style
sk: Štýl

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Reverse
sk: Otočiť

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: Double
sk: Dupľa

en: Global
sk: Globálny

en: Usage
sk: Využitie

en: Animation
sk: Animácia

en: Rebuild
sk: Obnoviť

en: Local
sk: Lokálny

en: Radius
sk: Polomer

en: About
sk: Informácie o

en: Direction
sk: Smer

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Rotate
sk: Otočiť

en: Not restricted
sk: Neobmedzené

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Restricted to certain pages
sk: Obmedziť pre konkrétne stránky

en: Customization
sk: Prispôsobenie

en: Fixed width
sk: Pevná šíka

en: Installed themes
sk: Nainštalované témy
