Food Blog (1.0.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Right Sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Left Sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Footer First
fi: Alatunniste (ensimmäinen)

en: Footer Second
fi: Alatunniste (toinen)

en: Footer Third
fi: Alatunniste Kolmas
