Food Blog (1.0.2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Header
fr: Entête

en: Banner
fr: Bannière

en: Right Sidebar
fr: Barre latérale droite

en: Left Sidebar
fr: Barre latérale gauche

en: Footer First
fr: Premier pied de page

en: Footer Second
fr: Deuxième pied de page

en: Footer Third
fr: Troisième pied de page
