Food Blog (1.0.2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Right Sidebar
pt: Barra lateral direita

en: Left Sidebar
pt: Barra lateral esquerda

en: Footer First
pt: Primeiro Rodapé

en: Footer Second
pt: Segundo Rodapé

en: Footer Third
pt: Terceiro rodapé
