Food Blog (1.0.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Header
ru: Шапка

en: Banner
ru: Баннер

en: Footer First
ru: Подвал 1

en: Footer Second
ru: Подвал 2

en: Footer Third
ru: Подвал 3
