Food Blog (1.0.2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Header
hu: Fejléc

en: Right Sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Left Sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Footer First
hu: Lábléc első

en: Footer Second
hu: Lábléc második

en: Footer Third
hu: Lábléc harmadik
