Food Blog (1.0.2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Header
oc: Entèsta

en: Banner
oc: Bandièra

en: Right Sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: Left Sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina
