Food Blog (1.0.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Header
pl: Nagłówek

en: Banner
pl: Baner

en: Footer First
pl: Stopka pierwsza

en: Footer Second
pl: Stopka druga

en: Footer Third
pl: Trzecia Stopka
