FooTable (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: sort by @s
bs: sortiraj po @s
