FooTable (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: Views
hi: द्रश्य

en: Last
hi: अंतिम

en: First
hi: पहला

en: Plugin
hi: प्लगइन

en: sort by @s
hi: @s के आधार पर छाँटें

en: Breakpoint
hi: ब्रेकप्वाइंट
