FooTable (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: First
my: ပထမ
