FooTable (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Type
be: Тып

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Size
be: Памер

en: Center
be: Цэнтр

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Components
be: Кампаненты

en: Current
be: Бягучы

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Placeholder
be: Запаўняльнік
