FooTable (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Size
eu: Tamaina

en: Center
eu: Erdian

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Views
eu: Bistak

en: Current
eu: Unekoa

en: Last
eu: Azkena

en: Position
eu: Kokapena

en: First
eu: Lehena

en: Limit
eu: Muga

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina
