FooTable (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Size
is: Stærð

en: Center
is: Miðja

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Views
is: Gagnasýn

en: Components
is: Íhlutir

en: Current
is: Núverandi

en: Last
is: Síðasta

en: Position
is: Staðsetning

en: First
is: Fyrsta

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
