FooTable (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Size
ja: サイズ

en: Center
ja: 中央

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Views
ja: ビュー

en: Components
ja: コンポーネント

en: Current
ja: 現在

en: Last
ja: 最後

en: Position
ja: ポジション

en: Delay
ja: 遅延

en: First
ja: 最初

en: Limit
ja: 制限

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Sorting
ja: 並び替え

en: Plugin
ja: プラグイン

en: Paging
ja: ページ切り替え

en: Placeholder
ja: プレースホルダー

en: Breakpoint
ja: ブレークポイント
