FooTable (8.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Size
kk: Көлем

en: Center
kk: Орта

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы
