FooTable (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Size
sk: Veľkosť

en: Center
sk: Na stred

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Components
sk: Komponenty

en: Standalone
sk: Samostatné

en: Current
sk: Aktuálny

en: Last
sk: Posledné

en: Position
sk: Pozícia

en: First
sk: Prvý

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec
